Bloud

I bez mapy s námi nezabloudíte

Ty krávo nevydojená ..!

(novinky.cz) Organizace PETA bojuje za práva zvířat a humánní zacházení s nimi především, to nakonec vyplývá z jejího anglického názvu skrytého pod zkratkou. Lidé z této organizace se však teď rozhodli, že nehumánní je i dojení krav a vyzvali amerického výrobce zmrzliny Ben & Jerry´s, aby přestal kravské mléko při výrobě lahodného krému používat. 


 Rád bych viděl ty ochránce zvířat v pozici ošetřovatelů skotu. Živě si je představuji, jak lízajíc zmrzlinu z mateřského mléka poslouchají koncert krav bučících bolestí a trpících nepříjemným zánětem vemene. Krávy jsou dnes vyšlechtěny tak, aby dávaly co nejvíce mléka, takže i když by krmily telata, dost by jim ho ještě zbylo. Ať ochránkyně zvířat zkusí s plnými prsy přestat kojit s tím, že by nesměly mléko ani odsávat. Nic proti zeleným, ale mozek by si měl udržet svou přirozenou barvu. A zmrzlinu ať si každý líže jak chce a z čeho chce.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>