Bloud

I bez mapy s námi nezabloudíte

By

Mobily se budou dobíjet pohybem lidského těla

(novinky.cz) Budoucnost klepe na dveře a klasické nabíječky pro kapesní přístroje v ní nemají místo. Aspoň v to doufají vývojáří moderních technologií, po nichž dnes spotřebitelé prahnou. Pracují na technologii pro dobíjení mobilní elektroniky pomocí pohybu lidského těla. A prý to funguje.


Konečně jsme se dočkali. Abychom si mohli zatelefonovat i v případě, že nemáme k dispozici nabíječku, budeme se muset začít pohybovat. A bude záležet jen na nás, jak dlouhé hovory povedeme, tolik energie si budeme nuceni vyrobit. Stejné to bude i v případě, že se ztratíme a naší GPS navigaci dojdou baterie. Náš výlet se nám sice několikanásobně prodlouží, ale co je to oproti pomalému umírání hlady a žízní někde v lese. Takže bychom si jistě raději pořídili adaptér, který nám bude naši energii vyrobenou chůzí ukládat na horší časy. Tedy za předpokladu, že zmíněný adaptér nebude větší než jsme my sami. Já sama v tom vidím velké pozitivum. Lidé, kteří rádi a často telefonují se už nebudou muset zabývat problémy s dietou. Budou štíhlí a zdraví. Říkalo se "sportem ku zdraví". Možná to změníme na  "voláním ku zdraví". Podrobnosti se dozvíte na stránkách www.novinky.cz.

 

One Response to Mobily se budou dobíjet pohybem lidského těla

  1. Teď už jen zbejvá vymyslet zařízení, který se budou dobíjet za pomoci energie vznikající třením dvou lidských těl během sexu… Když efektivita, tak pořádná!