Bloud

I bez mapy s námi nezabloudíte

By

Zatykač

Evropský Zatykač | www.trestnirizeni.com

www.trestnirizeni.com/tag/evropsky-zatykac

V trestním řádu došlo tímto zákonem k podrobnější úpravě předávání osobních údajů ohledně osob zúčastněných na trestním řízení mezi státy Evropské Unie.

Zatykač | www.trestnirizeni.com

www.trestnirizeni.com/tag/zatykac

Ministerstvo plánuje větší změnu v trestním řízení. Pomůže to  síti ׀ Štítky: korupce, nový trestní zákoník, soud, zákon, zatykač 

One Response to Zatykač

 1. Kája says:

  Zatčení je podle německého práva zahájení zadržení podle souvislosti s výkonem zatýkacího rozkazu . Zde je vyžádaná osoba za účelem zatčení zachytil a pro (otevřené nebo zvláštní) období držení orgány. Důvody pro vzetí do vazby může být různý. Jedná se o suverénní akty v oblasti spravedlnosti , v účasti policie v oblasti exekutivy . To je primárně používán v právo na svobodu osoby, zasáhl ( čl. 2 odst. 2 věta 2 Základního zákona ).

  Zatčení se může lišit v závislosti na právní povaze z
  Policisté za účelem výkonu (výkon otevřeného zatýkacího rozkazu zachytit uniklé vězně)
  Nápravná důstojníci pro účely výkonu (obvykle vychytávat uprchlého vězeňe)
  Soudní vykonavatelé za účelem provedení čestné prohlášení
  Soudní úředníci pro účely výkonu (výkon otevřeného zatýkacího rozkazu zachytit uniklé vězně) s pomocí dozorců spravedlnosti jsou.

  zatýkací rozkaz pro výkon trestu
  Sledujte někoho, kdo byl odsouzen k trestu odnětí svobody, trest poplatek za to, že vstup, nebo je v jeho letové rizika, pak donucovací orgán v souladu s vymáhání rozkazu. § 457 trestního řádu přijat. Totéž platí pro případ, že nedostatek úspěchu v jemném výkonu trestu odnětí svobody výkonu je objednán a pachatel poplatku za inaugurační trestu odnětí svobody není v souladu.

Napsat komentář