Bloud

I bez mapy s námi nezabloudíte

By

Žaloba o rozvod manželství

Žaloba o rozvod manželství (vzor) | Rodina u soudu

www.rodinausoudu.cz/zaloba-o-rozvod-manzelstvi-vzor

Podle statistik se v České republice údajně rozvádí zhruba každé druhé manželství. Pokud tato situace potkala i vás, možná se vám bude hodit vzor žaloby o …

Návrh na úpravu poměrů nezletilých dětí na dobu po rozvodu (vzor …

www.rodinausoudu.cz/navrh-na-upravu-pomeru-nezletilych-d…

Návrh na úpravu poměrů nezletilých dětí by měl být podán nejpozději s návrhem narozvod manželství. Může být podán i dříve a návrh na rozvod manželství …

One Response to Žaloba o rozvod manželství

 1. Lori says:

  Jak začít žalobu na rozvod, rozluku nebo prohlášení manželství za neplatné?
  Žaloba o rozvod, rozluku nebo prohlášení manželství za neplatné je zahájena podáním s ředitelem County a pak, pokud soud nerozhodne jinak, tím, že osobně slouží předvolání nebo předvolání a stížností na svého manžela.
  Co je to předvolání?
  Písemné oznámení žalované, že žaloba byla zahájena proti němu, a vyžaduje, aby obžalovaný se objeví v určité době odpovědět na stížnost.
  Co je stížnost?
  První písemný projev, v akci o rozvod, odloučení, nebo prohlášení manželství za neplatné, kterým se upravují některé tvrzení, na kterých je založena žádost o úlevu.
  Jaký je rozdíl mezi předvolání a reklamace?
  Stížnost musí uvádět ve velkém detailu každé jednání, které zahrnuje your důvody pro rozvod nebo odloučení, zatímco předvolání stačí uvést obecnou základnu pro danou akci (tj. cizoložství, krutost, opuštění).
  Co můj manžel si to poté, co jí bylo doručeno předvolání nebo předvolání a reklamace?
  Je-li žaloba zahájena podáním a tehdy sloužil na předvolání bez stížnosti na svého manžela, on nebo ona má dvacet den sloužit „oznámení o vzhledu“ na vás (nebo váš právník, pokud zastoupena advokátem). To znamená, že on nebo ona se objeví v akci a budete mít dvacet den (pokud nebude prodloužena) poté sloužit své ověřené stížnost na svého manžela.
  Je-li žaloba začal tím, že slouží předvolání a ověřené vyřizování stížností na svého manžela, on nebo ona má 20 dnů sloužit jeho nebo její ověřené (přísahal) odpověď na vaši stížnost, ať přijímání nebo odmítnutí, co říká.
  Co je to protinávrh?
  Váš manžel může také sloužit nárok proti vám ve 20-ti denní lhůty. Jestliže on nebo ona dělá protinávrh, máte 20 dní na odpovídat na protinávrhu písemně, a to buď přijímání nebo odmítnutí, co říká.
  Jakým právem musím vidět moje manželé finanční záznamy?
  Po stížnost, odpověď, žaloba, a odpověď, pokud jsou podávány, obě strany mají právo na úplnou finanční Zveřejňování druhé strany, aby se jeho / její příjem, majetek a výdaje před případ může být uveden v kalendáři pro soud.
  Každý z manželů je nutné, aby sloužili a soubor s ředitelem Soudnímu dvoru „čisté jmění prohlášení.“ Kromě toho, každý z manželů povinen svědčit před soudem, odpovědět na písemné otázky, a předložit dokumenty, aby jeho / její příjmy, majetek nebo náklady.
  Jak mohu dokázat můj případ?
  Ať hřiště strana spoléhá na, bude muset být prokázáno. Přesný typ a množství důkazů potřebných k prokázání určité země jsou stanoveny předchozích případech. V tomto státě, kde je sporná opatření, musí v určitém okamžiku bude trial nebo slyšení, ve kterém alespoň jeden svědek (může to být vy) bude muset svědčit o obviněních. Důkaz je to, co svědectví nebo dokumenty Soudní dvůr věří. V mnoha případech, bude pouze svědectví v napadeném rozvodu je, že z vás a vašeho manžela. Pokud Soudní dvůr shledá vaše svědectví, že je více uvěřitelný než svědectví svého manžela, budete se ukázaly svůj případ.