Bloud

I bez mapy s námi nezabloudíte

By

Zahlazení odsouzení

Zahlazení odsouzení | www.trestni-rizeni.com

www.trestni-rizeni.com/vyklad-pojmu/zahlazeni-odsouzeni

Odsouzení, kteří již žijí řádným životem mají proto možnost požádat o zahlazení svýchodsouzení, což v praxi znamená především skutečnost, že se na ně bude …

Žádost o zahlazení odsouzení (vzor) | www.trestni-rizeni.com

www.trestni-rizeni.com/…/zadost-o-zahlazeni-odsouzeni-vzor

Každé odsouzení je zapisováno do rejstříku trestů. Odsouzení, kteří již žijí řádným životem mají možnost požádat o zahlazení svých odsouzení. Žádost se …

2 Responses to Zahlazení odsouzení

 1. monika palasmanova says:

  dobry den,manzel byl v minulosti odsouzen za trestni cin.ted by po 6 letech chtel zazadat o vymazani trestniho rejstriku.ale nemuzeme nikde najit formular na vyplneni zadosti.do okresniho mesta to mame daleko.dekuji

 2. Luďa says:

  Poté, co jste sloužil svůj čas nebo jiná sankce za odsouzení za trestný čin, byste asi chtěli nechat to všechno za sebou. Bohužel, život není vždy fungovat tímto způsobem. Odsouzení za trestný čin mají tendenci následovat vás asi všude, kam jít, takže je těžké dostat se na svůj život. Naštěstí, tam je naděje. Výmaz je způsob, jak vymazat záznam tak, aby vaše odsouzení pro trestný čin skutečně setřel, což vám umožní získat čerstvé, čisté začátek ve svém životě.
  Bohužel, ne. Účelem zahlazení je poskytnout jednotlivcům, kteří mohou mít provedené Smutným chybu druhou šanci. Nicméně, tam jsou některé okolnosti nebo trestných činů, kde stát nebo federální vláda může rozhodnout, že osoba není nárok na takovou šanci.
  Okolnosti, které budou poškozovat vaše šance na zahlazení záznamu obsahují více trestných činů. Pokud jste byli odsouzeni jiného trestného činu v době mezi které jste obdrželi svou první odsouzení a čas, kdy žádat o výmaz, bude žádost tvá téměř jistě být odepřen.
  Zatímco tyto trestné činy se bude lišit od stavu-na-stát, pokud jste byl odsouzen za speciální trestného činu, jako je znásilnění, obtěžování dětí, nebo jiné sexuálně založené trestných činů nebo přestupků týkajících se dětí, bude výmaz obecně neměla být volbou pro vás.
  Trestný čin, který je způsobilý pro výmaz v jednom státě nemusí být způsobilé v jiném. Každý stát má nezávislé zákony a pravidla pro výmaz. Pokud jste byl odsouzen za federální zločin, jste podléhají vnitrostátním právním předpisům o výmaz bez ohledu na to, který stát jste spáchal svůj zločin palců Také, každý stát zpracovává výmaz různými způsoby. Někteří mohou zapečetit svůj záznam, jiní mohou zrušit svůj verdikt, jiní mohou vymazat svůj záznam. Bez ohledu na právní terminologii, ve většině případů úspěšná výmaz řízení znamená, že budete moci přistupovat k přesvědčení, jako by nikdy neexistoval.