Bloud

I bez mapy s námi nezabloudíte

By

Výpočet výživného

Rodina u soudu – Otázky a odpovědi • Zobrazit téma – Výpočet výživného

www.rodinausoudu.cz › … › Výživné
Na výpočet výživného neexistuje žádný pevný vzorec nebo nějaké tabulky, z nichž by se dala výše výživného odvodit. Soud při rozhodování o výživném …

Žaloba o zvýšení výživného pro zletilé dítě (vzor) | Rodina u soudu

www.rodinausoudu.cz/zaloba-o-zvyseni-vyzivneho-pro-zletile…

I po dosažení zletilosti mají děti nárok na výživné. Tady je … Na změně výživného se mohou rodiče (nebo rodič a zletilé dítě) dohodnout, není třeba aby o tom …

2 Responses to Výpočet výživného

 1. Tati says:

  V rozvodu, kde se účastní nezletilé děti jedna z oblastí, na rozvodu je údržba dohody, přičemž částka na údržbu a způsob platby je popsán.

  Údržba výpočty jsou často vášnivé debaty po konečném rozvodu a pokud jde o čas vzhledem k tomu, že situace změnit, ať už je to s nezletilým dítětem opustit domov, změna uspořádání bydlení nebo změnu finančních okolností obou stran.

  V podstatě se na výživu dítěte vypočítá jako procento z každého rodiče příjmů rozděleny úměrně k uspokojení potřeb dětí.

  Umožňuje nám použít příklad ženy, která má péči o 2 děti vydělávat R10 000 stránek za měsíc a otce, který vydělává R15 000 za měsíc. Otec nemá péči o všechny ostatní děti.

  Potřeby těchto dětí jsou brány v úvahu jako procento z celkových výdajů domácností rozdělené úměrně. 2/3 z nájemného, ​​2/3 potravinářského nákladů, 2/3 z čištění nákladů atd.

  Předpokládejme, že celkové náklady na bydlení v vazebního rodiče doma je R9 000. Tato částka by dvě třetiny přičtena k dětem dávat nám celkem R6 000.

  Pak budeme mít oba rodiče příjmy, přidejte jej dohromady a pak rozdělit jednotlivé rodiče příjmy a celkové aby část nákladů dětských zaplatí každý rodič.

  V tomto příkladu matka nebo odnětí rodič by byl zodpovědný za 40% nákladů dětských a otcem 60%.
  Údržby, aby by byly proti otci, který by nyní být zodpovědní za platbu R3 600 v údržbě k matce dětí. Způsob platby, ať už je to uložením na účet nebo zaplacení určitých věcí, jako lékařské pomoci atd., bude stanoveno, spolu s datem je to způsobeno.

  Země, údržby soudy jsou velmi zaneprázdněni kvůli rodičům nejsou schopni dohodnout na výši výživného a výpočet životní náklady a bohužel, děti jsou s největší pravděpodobností trpí následky hašteření rodičů, kteří ztrácet nevýslovné množství peněz v právních poplatků boj za několik Rand. Výpočet je velmi jednoduché a přímočaré, rodiče by měli být upřímní mezi sebou a budou všichni ušetřit spoustu peněz a nyní lepší vztahy se svými dětmi.

 2. Mami says:

  Výše příjmů odešel po věcech, jako je daň z příjmu, Národní pojištění a jakékoliv placeno do důchodového systému byla přijata off. To neplatí, pokud je tento důchod nastavena tak, aby splatil hypotéku, když je jen 75 procent peněz zaplacených do důchodového systému odebírány z příjmů.
  Další faktory, které mohou ovlivnit výživného

  Další faktory, které mohou mít vliv na výši výživného na děti, jsou:

  sdílené rodičovství
  ostatní děti, které žijí s vámi
  v ostatních případech na výživu dítěte