Bloud

I bez mapy s námi nezabloudíte

By

Výpis z rejstříku trestů

Zahlazení odsouzení | www.trestni-rizeni.com

www.trestni-rizeni.com/vyklad-pojmu/zahlazeni-odsouzeni

Tato skutečnost odsouzenému pak do určité míry komplikuje život, pokud , např. při vstupu do zaměstnání, předkládá výpis z rejstříku trestů. Odsouzení, kteří již …

Jak podat žádost o výpis z rejstříku trestů | www.trestni-rizeni.com

www.trestni-rizeni.com/…/jak-podat-zadost-o-vypis-z-rejstriku…

Dobrý den, potřebovala bych informaci , zda je možno vyžádání výpisu z rejstříku trestů písemnou či elektronickou cestou. Zda-li ano , co proto mohu udělat.

2 Responses to Výpis z rejstříku trestů

 1. Bela says:

  Rejstřík trestů vydané opisy a výpisy z jejich záznamů. Příspěvky obsahují informace o pravomocném odsouzení, které ještě nebyly uhašeny nebo ne fikce nevyzkoušený (co a za jakých podmínek, ve výpisu z rejstříku trestů nebo, abyste mohli podrobněji popsána v tomto článku). Přepisy (zjednodušeně jde) ve srovnání se situací všechny víry, včetně již zahlazených.

  Kopie trestní pouze trestního řízení pouze za účelem konkrétního postupu a ministerstva spravedlnosti, jsou Kancelář prezidenta, nebo jiných zařízení, kde je zákon výslovně povoleno, ale vždy požaduje pouze pro určité účely.

  Výpis z rejstříku na žádost soudu nebo státního zastupitelství pro účely vymáhání práva jiných než orgán veřejné moci pro účely řízení bude vydáno pro trestný čin. Výpis pak může dostat osoba, na kterou se informace týká.Žádost musí být předložena na předepsaném formuláři přímo na Rejstříku trestů nebo právníky části, obecního úřadu nebo zastupitelského úřadu České republiky v zahraničí.

 2. Dáňa says:

  Dobrý den, mi zkušební doba podmíněného trestu. Současný zaměstnavatel je nyní mě ptá výpis z rejstříku trestů. Odůvodňuje skutečnost, že prohlášení je staré, žádný jiný důvod. V době, kdy jsem byl dostat k němu, ani jsem nahrávat (8 lety). Má právo dělat a co to pro mě znamená? Co mám dělat? Domnívám se, že jsem byl svědkem v průběhu zkušební doby, a mají možnost získat lepší místo (lepší platy a lepší příležitost splatit dluhy, pro něž byl odsouzen I). V jakých případech může zaměstnavatel přijmout mou záznam v RT, až do jeho zrušení? Děkuji za vaši odpověď.

  Dokud soud rozhodne o vašem certifikátu, je záznam vašeho přesvědčení ve výpisu z rejstříku trestů stále představoval. Po uplynutí zkušební doby, soud různé otázky (trestní rejstřík, zpráva z domova), aby zjistili, zda jste žili dobře, a pak, pokud ano, rozhodne o vašem certifikátu. Pokud chcete, aby tento proces urychlit, obraťte se prosím ihned po uplynutí zkušební doby rozhodnutí o osvědčení. I když nemusíte ptát, ale v tomto případě se může stát, že soud rozhodne, že za šest měsíců. Na otázku, co dělat, nebudeme odpovídat, protože řešení konkrétních problémů je práce advokátů.Otázka, zda zaměstnavatel nemůže požádat o bez zjevného důvodu, váš záznam v trestním rejstříku a zda byste mohli nějak ovlivnit, pokud se nepodaří splnit, abych odpověděl na vaši právníka nebo odborové, pokud jste členem odborů. Rozhodně trestní rejstřík není důvodem k ukončení pracovního poměru, pokud nejsou odsouzeni k trestu odnětí svobody na jeden rok převyšujícímu všechny úmyslné trestné činy, resp. půl roku za trestné činy spáchané v souvislosti se zaměstnáním. Ať už budete mít lepší místo, pak je na svého zaměstnavatele.