Bloud

I bez mapy s námi nezabloudíte

By

Trestní příkaz

Odpor proti trestnímu příkazu (vzor) | www.trestni-rizeni.com

www.trestni-rizeni.com/…/odpor-proti-trestnimu-prikazu-vzor

V jednodušších případech může soud rozhodnout o obžalobě bez nařízení hlavního líčení takzvaným trestním příkazem, který se doručí zúčastněným stranám …

Trestní příkaz | www.trestni-rizeni.com

www.trestni-rizeni.com/vyklad-pojmu/trestni-prikaz

Rozhodnutí, které může soud vydat bez projednání obžaloby v hlavním líčení, tedy tzv. od stolu, jestliže důkazy, shromážděné v přípravném řízení policií a …

One Response to Trestní příkaz

 1. Líba says:

  Prokurátoři může, v případě, že trestný čin na konci šetření tvrzení písemně místo požádat soud, aby vydat trestní příkaz. Pokud soud domnívá, že důkazy ve spisu obsahu za dostačující, vydá sankční oznámení. V trestním řízení stručně popisuje trestný čin a nastavit konkrétní větu. Pokud trestní příkaz není v rozporu s platit konečné rozhodnutí.

  Právní následky, které mohou být uloženy trestní příkazy jsou omezené. Obvykle, trest uložený jako pokuty. Může být vydán zákaz jízdy. Pokud máte právníka, může vám být uložena a věznění, která nesmí přesáhnout jeden rok a jeho výkon musí být pozastavena.

  Pokud je vznesena námitka, máte dvě možnosti:

  V případě, že trestní rozkaz trest byl uložen, můžete snížit svou námitku výši denní sazby.Soud může, s vaším souhlasem, a že trestní stíhání v tomto případě bez písemného rozhodnutí jednání.

  Pokud váš objekt limitu, kterým se stanoví hlavní proces.Slyšení se neobjevil osobně, ale může být zastoupen advokátem. Já osobně nemám se účastnit nebo svědky. Pokud jste přítomni u soudu, může zprávy o svědectví třeba číst s vaším souhlasem.

  Na konci jednání, soud rozhodne rozsudek. Tento rozsudek není vázáno na záruku trestní trest. V trestním právním rámci mohou být uloženy i další trest.