Bloud

I bez mapy s námi nezabloudíte

Deset nejlacinějších balících frází, které pronášejí celebrity

(novinky.cz) Snažíte se sbalit svůj protějšek a hodláte oslnit nějakou tou promyšlenou větičkou? Vsaďte na vtip. Z rozsáhlého internetového průzkumu totiž vyplynulo, že zabírá jedině bystrý humor. Rozhodně ale zapomeňte na větičky, které člověk zaslechne třeba z úst celebrit. Jsou laciné, trapné a nepůsobí. Nicméně u některých se jistě přinejmenším zasmějete.


Ono se snadno řekne, že je dobré být vtipný, když chcete někoho takzvaně sbalit. Devět z deseti puberťáků a jen o málo méně dospělých však ví, že se to snadno řekne, ale hůř provádí. Celebritám stačí vypustit z úst jen pár nesmyslů a pokud jim nejde o to, aby získali nějaký duchaplný protějšek, tak se vždy určitě najde dost fanynek ochotných k mnohému. Ale co chudáci prostí plebejci? Jak na to, se dovíte v článku na serveru novinky.cz, ale jestli vám to pomůže, to neslibuji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>