Bloud

I bez mapy s námi nezabloudíte

By

Nejlevnější povinné ručení

Levné povinné ručení se může prodražit. Spořivci doplácejí – Novinky

www.novinky.cz › Finance

Povinné ručení zdražilo a o to více většinu Čechů nyní lákajínejlevnější nabídky. Havarijní pojistku má sjednanou jen pětina majitelů aut, a tak …

Nejlevnější povinné ručení aneb dejte si pozor! – Měšec.cz

www.mesec.cz › Pojištění › Pojištění aut › Povinné ručení

Již před časem se nám odkryly nabídky jednotlivých pojišťoven provozujících pojištění odpovědnosti z provozu vozidla. Je také jasné, kdo je …

2 Responses to Nejlevnější povinné ručení

  1. Luďa says:

    Záleží na tom, jaký druh pojištění odpovědnosti hledáte. Pokud chcete pojištění vozidla, Geico a StateFarm jsou obecně velmi levné, ale to vše závisí na vašem autě a jízdy historie. Pokud chcete business odpovědnost, podívejte se na TechInsurance nebo Celostátní pro nejlepší padnutí.
    Pokud jste umělec, můžete zkusit povinné ručení program – levný a jednoduchý umělec pojištění odpovědnosti, začíná od 265 dolarů ročně, nebo od $ 39 za show.
    Také tam jsou společnosti, které prodává produkt a obecné odpovědnosti za škodu pro podniky a jednotlivce.

  2. Quido says:

    Odpovědnost Car Insurance v podstatě pokrývá to, co jsi zodpovědný. Pokud došlo k poškození jiného vozidla, osoby nebo majetku pak se vaše pojišťovna bude platit za to, co jsi odpovědný až do politických limitů. Minimální limity požadované v Kalifornii pojištění auto je 15/30/5. 15/30/5 je zkratka za $ 15,000 na osobu na zdraví, 30.000 dolarů max za vzniku na zdraví, a 5.000 dolarů max za škody na majetku. Jste stále odpovědnost za škody nad to, co pojišťovna hradí, takže nezapomeňte chránit svůj majetek. Pro majitele domů, se doporučuje minimálně 100/300/50. Také, pokud máte vozidlo pronajato, vaše leasingová společnost bude pravděpodobně vyžadovat, že máte minimálně 100/300/50 krytí pojištění odpovědnosti.